***PRILIKA***ZA IZNAJMLJIVANJE*** STAN U SARAJEVU, Naselje Stup,

Stup, Sarajevo

Detalji o oglasu

TIP OGLASA:
Stambeni objekti
KVADRATURA:
33m2
KIRIJA:
500KM
DATUM OBJAVE: 27.04.2025
ID OGLASA: 5230
BROJ PREGLEDA OGLASA: 769

Specifikacije

  • Tip objekta
  • Stan u stambenoj zgradi
  • Broj etaža
  • jednoetažni
  • Sprat
  • sedmi
  • Godina izgradnje
  • 2012
  • Godina adaptacije
  • 2024
  • Način grijanja
  • centralno grijanje-zgrada posjeduje vlastitu kotlovnicu
  • Namještenost
  • Potpuna
  • Režije
  • Posebno
  • Useljivo od
  • 04.05.2025

Dodatne specifikacije

  • Kablovska TV
  • Veš mašina
  • Pegla
  • Frižider
  • Kada
  • Tuš kabina
  • Parking
  • Blindirana vrata
  • Ostava
  • Lift
  • Za studente
  • Novogradnja
  • Odvojeni kreveti

Opis oglasa

****ISKORISTITE PRILIKU****NOVO U PONUDI !!

Garsonjera 33 kvadrata. Lokacija Stup Tibra. Grad Sarajevo, općina Ilidža. Idealan komfor za jednu ili dvije osobe. Sastoji se od hodnika, ostave, kupatila, i dnevnog boravka sa kuhinjom. Potpuno namještena (kreveti odvojeni, ali jedan se i razvlači te koristi za odmor i spavanje). Zidovi okrečeni i namještaj i tepih dubinski očišćeni. Pogled otvoren prema Alipašinom i Nedžarićima. Režije niske. Grijanje centralno (vlastito u naselju) uz kontrolu potrošnje regulatorom. Tramvajska stanica na samo 5 minuta hoda, omogućava super jednostavnu povezanost od Ilidže preko Centra, do Starog Grada srca Sarajeva. Super prilika kako za studente, tako i za poslovne ljude. SLIKE na zahtjev šaljem

ISKLJUČIVO NA DUŽI VREMENSKI PERIOD

Za detaljne informacije budite slobodni pozvati br.tel.

+387/61/674-934

Hvala na interesovanju.

Mapa

Lukavac2021

Sarajevo

Kirija: 500KM

Pošaljite poruku

Kirija:
500KM

Pošaljite poruku

Slični oglasi

Kvadratura

25 m2

Kirija

300 KM

Sarajevo

Izadjem namjestenju garsonjeru u privatnoj kuci u ulici Rudjera Boskovica u naselju Pofalici. Stan se izdaje iskljucivo STUDENTICI. Stan posjeduje zaseban ulaz i zaseban sat za struju. Nalazi se u prizemlju kuce. Stan se izdaje iskljucivo na duzi vremenski period. Cijena je 300 plus rezije(struja i voda). Internet i kablovska su ukljuceni u cijenu. Za vise informacija zvati na broj 060 338 42 28. Ne zvati poslije 20h.

Kvadratura

47 m2

Kirija

650 KM

Sarajevo

Izdaje se stan – Koševsko Brdo, 47 m² Izdaje se stan površine 47 m² na trećem spratu u naselju Koševsko Brdo u Sarajevu. Stan je funkcionalan i pogodan za jednu osobu ili par. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, spavaće sobe, kupatila i hodnika. Nalazi se na mirnoj lokaciji sa blizinom prodavnica, javnog prevoza, škole i drugih potrebnih sadržaja. • Površina: 47 m² • Sprat: 3 • Lokacija: Koševsko Brdo, Sarajevo • Mirno naselje sa dobrim pristupom centru grada Za više informacija i dogovor oko razgledanja stana kontaktirajte

Kvadratura

95 m2

Kirija

650 KM

Sarajevo

Izdaje se sprat kuće u mirnom dijelu grada. Sprat se sastoji od dnevne sobe, kupatila i dvije spavaće sobe. Prostor je svijetao i uredan, pogodan za porodicu. Kuća ima prizemlje i sprat, a izdaje se gornji sprat. Na raspolaganju su i dvorište te parking, koji se mogu koristiti.