Iznajmljivanje - stan na Šipu 53 m2

Bare, Sarajevo

Detalji o oglasu

TIP OGLASA:
Stambeni objekti
KVADRATURA:
53m2
KIRIJA:
700KM
DATUM OBJAVE: 23.01.2024
ID OGLASA: 4561
BROJ PREGLEDA OGLASA: 1479

Specifikacije

  • Tip objekta
  • Stan u stambenoj zgradi
  • Broj etaža
  • Jednoetažni
  • Sprat
  • Peti
  • Godina izgradnje
  • 2010
  • Godina adaptacije
  • 2015
  • Način grijanja
  • Struja
  • Namještenost
  • Potpuna
  • Režije
  • Posebno
  • Useljivo od
  • 28.01.2024

Dodatne specifikacije

  • Interfon
  • Kablovska TV
  • Veš mašina
  • Mašina za suđe
  • Pegla
  • Frižider
  • Tuš kabina
  • Kuhalo
  • Parking
  • Balkon
  • Blindirana vrata
  • Podrum
  • Za studente
  • Novogradnja
  • Zabranjeno pušenje
  • Bračni krevet

Opis oglasa

Izdajem namješten stan u Sarajevu od 52,93 m2, općina Centar naselje Šip, ulica Dejzina Bikića 18, peti sprat bez lifta.

Svi sadržaji su u blizini (10 minuta lagane šetnje), kao što su autobuska stanica, osnovna škola, vrtićm supermarketi Mercator, Robot, Bingo, Konzum, kao i mnogobrojne ostale trgovine, caffe bar, pizzerija i pumpa.

Stan se sastoji od hodnika 5,45 m2, dnevnog boravka sa trpezarijom 25,03 m2, kupatila 4,17 m2, spavaće sobe 14,60 m2 i balkona 3,68 m2.

Grijanje na struju.

Uz najam stana dobijate i parking mjesto.

Kućni ljubimci nisu dozvoljeni.

Cijena 700 KM + režije

Kontakt broj: 061/553-520

Mapa

alleinichev

Sarajevo

Kirija: 700KM

Pošaljite poruku

Kirija:
700KM

Pošaljite poruku

Slični oglasi

Kvadratura

50 m2

Kirija

850 KM

Sarajevo

Izdaje se moderno opremljen dvoiposoban stan u novogradnji iz 2019. godine, površine 50 m², smješten na visokom prizemlju u naselju Stup. Stan je sunčano orijentisan, što mu pruža obilje prirodne svjetlosti i ugodan ambijent tokom cijelog dana. Sastoji se od dnevnog boravka u sklopu kuhinje, jedne veće i jedne manje spavaće sobe, što ga čini idealnim za porodicu ili par. Grijanje je centralno, uz ugrađen kalorimetar i termostat koji omogućavaju potpunu kontrolu potrošnje i temperature. Stan je dodatno opremljen inverter klimom, koja osigurava efikasno hlađenje, ali i dodatno grijanje. Ulazna vrata su blindo, što pruža dodatnu sigurnost. Lokacija je izuzetno pogodna – u neposrednoj blizini nalaze se vrtić (10 m), Osnovna škola KŠC (50 m), tramvajska stanica (200 m), kao i supermarketi (70 m). Idealan izbor za udoban, miran i praktičan život. 061 563 266

Kvadratura

40 m2

Kirija

900 KM

Sarajevo

Vrhunski opremljen dvosoban stan na lokaciji do Kampusa u blizini Američke ambasade. Stan posjeduje odvojenu spavaću sobu, dnevni boravak, kuhinju, kupatilo, hodnik i ustakljeni balkon.

Kvadratura

70 m2

Kirija

500 KM

Sarajevo

Stan u privatnoj kuci na Stupu blizu tramvajske stanice kod naselja Bulevar za dvije osobe posebna basta parking 061275410