Stan u Mostaru (Bijeli brijeg)

Mostar

Detalji o oglasu

TIP OGLASA:
Stambeni objekti
KVADRATURA:
80m2
KIRIJA:
500KM
DATUM OBJAVE: 10.08.2021
ID OGLASA: 3210
BROJ PREGLEDA OGLASA: 1291

Specifikacije

  • Tip objekta
  • Stan u kući
  • Broj etaža
  • jednoetažni
  • Sprat
  • prizemlje
  • Godina izgradnje
  • 2001
  • Godina adaptacije
  • 2021
  • Način grijanja
  • klima
  • Namještenost
  • Potpuna
  • Režije
  • Posebno
  • Useljivo od
  • 15.08.2021

Dodatne specifikacije

  • Kablovska TV
  • Klima
  • Veš mašina
  • Pegla
  • Frižider
  • Besplatan WiFi
  • Kada
  • Tuš kabina
  • Kuhalo
  • Parking
  • Terasa
  • Ostava
  • Za studente
  • Novogradnja

Opis oglasa

Iznajmljuje se dvosoban stan na Bijelom brijegu iznad studentskog doma u blizini Sveučilišta. Stan je novoopremljen i posjeduje kabelsku TV i internet uključenu u cijenu najamnine.
Sve info na broj 063 389 583 !

Mapa

Ivancica

Mostar

Kirija: 500KM

Pošaljite poruku

Kirija:
500KM

Pošaljite poruku

Slični oglasi

Kvadratura

66 m2

Kirija

350 KM

Mostar

Izdajem dvosoban stan od 66m2 na Balinovcu, u Vatikanu, 4. kat. Zgrada bez lifta, nalazi se kod pošte, adresa Biskupa Buconjića 32G. Cijena 350KM plus režije. Grijanje na klimu a ima i TA peći. Za sve informacije pišite na messengeru ili na viber broj: +381638818358

Kvadratura

55 m2

Kirija

500 KM

Mostar

Stan se nalazi u Ulici blajburških žrtava (novogradnja). Stan je na 3.katu, a zgrada posjeduje lift i parkirno mjesto. Blizina Sveučilišta, TC Piramida, Aldi, Konzum te Klinički centar Mostar. Minimalni troškovi grijanja jer zgrada ima termožbuku. Stan je pogodan za manju obitelj ili 2-3 studentice. Režije su 70-80KM

Kvadratura

33 m2

Kirija

300 KM

Mostar

Izdaje se kompletno opremljena garsonjera (kablovska TV, klima, perilica rublja...) na Rudniku u blizini Kampusa, novogradnja, 33 m2, za jednu ili dvije studentice. Javiti se na telefon 063 / 074 - 395.