Izdajem stan u Sarajevu

Sarajevo

Detalji o oglasu

TIP OGLASA:
Stambeni objekti
KVADRATURA:
34m2
KIRIJA:
250KM
DATUM OBJAVE: 04.05.2021
ID OGLASA: 3053
BROJ PREGLEDA OGLASA: 2015

Specifikacije

  • Tip objekta
  • Stan u stambenoj zgradi
  • Broj etaža
  • troetažni
  • Sprat
  • treći
  • Godina izgradnje
  • 1980
  • Godina adaptacije
  • 2020
  • Način grijanja
  • Konvektori-struja
  • Namještenost
  • Djelimična
  • Režije
  • Posebno

Dodatne specifikacije

  • Kablovska TV
  • Frižider
  • Besplatan WiFi
  • Kada
  • Podrum
  • Ostava

Opis oglasa

Iznajmljujem stan u Sarajevu,Novi Grad,Švrakino selo.Ulica Sulejmana ef. Musića 9.Pogodan za sve uzraste,čak i za penzionere jer je komšiluk u većini starije dobi.Zgrada je okružena zelenom površinom,pogodna i za porodice sa malom djecom.Uz stan ide i podrum.Lokacija je pogodna za sve jer su obdanište,škola,tržni centar,policija,ambulanta,stajališta za javni prevoz su udaljena od 10 do 100m.

Mapa

Emir Muslić

Sarajevo

Kirija: 250KM

Pošaljite poruku

Kirija:
250KM

Pošaljite poruku

Slični oglasi

Kvadratura

64 m2

Kirija

300 KM

Sarajevo

Iznajmljujem opremljen stan, lokacija Breka, kurija 300 KM mjesečno

Kvadratura

33 m2

Kirija

500 KM

Sarajevo

****ISKORISTITE PRILIKU****NOVO U PONUDI !! Garsonjera 33 kvadrata. Lokacija Stup Tibra. Grad Sarajevo, općina Ilidža. Idealan komfor za jednu ili dvije osobe. Sastoji se od hodnika, ostave, kupatila, i dnevnog boravka sa kuhinjom. Potpuno namještena (kreveti odvojeni, ali jedan se i razvlači te koristi za odmor i spavanje). Zidovi okrečeni i namještaj i tepih dubinski očišćeni. Pogled otvoren prema Alipašinom i Nedžarićima. Režije niske. Grijanje centralno (vlastito u naselju) uz kontrolu potrošnje regulatorom. Tramvajska stanica na samo 5 minuta hoda, omogućava super jednostavnu povezanost od Ilidže preko Centra, do Starog Grada srca Sarajeva. Super prilika kako za studente, tako i za poslovne ljude. SLIKE na zahtjev šaljem ISKLJUČIVO NA DUŽI VREMENSKI PERIOD Za detaljne informacije budite slobodni pozvati br.tel. +387/61/674-934 Hvala na interesovanju.

Kvadratura

44 m2

Kirija

600 KM

Sarajevo

Stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu. Kovačići/grbavica. Ulica splitska u blizini ambasada. Stan na 5 minuta od Vilsa, Scc-a ali sa privatnošću i bez buke. Osvjetljen sa obje strane, sa pogledom na zelenilo i ulicu. Stan renoviran nedavno, grijanje na plin. Prvi sprat. Problem sa ucitavanjem slika, javiti se na WA za slike