Dvosoban renoviran stan Papagajka

Centar, Sarajevo

Detalji o oglasu

TIP OGLASA:
Stambeni objekti
KVADRATURA:
50m2
KIRIJA:
600KM
DATUM OBJAVE: 20.11.2022
ID OGLASA: 2275
BROJ PREGLEDA OGLASA: 3540

Specifikacije

  • Tip objekta
  • Stan u stambenoj zgradi
  • Broj etaža
  • 1
  • Sprat
  • Drugi sprat
  • Godina adaptacije
  • 2017
  • Način grijanja
  • Centralno grijanje
  • Namještenost
  • Potpuna
  • Režije
  • Posebno
  • Useljivo od
  • 25.11.2022
  • Useljivo do
  • 26.11.2022

Dodatne specifikacije

  • Klima
  • Veš mašina
  • Mašina za suđe
  • Pegla
  • Frižider
  • Tuš kabina
  • Kuhalo
  • Aparat za kafu
  • Balkon
  • Lođa
  • Blindirana vrata
  • Lift
  • Bračni krevet

Opis oglasa

Potpuno renoviran i preuredjen dvosoban stan, u zgradi Papagajka. Stan je potpuno opremljen, sa svim uredjajima ukljucujuci i veš mašinu sa sušilicom, mašinu za sudje i sve ostale aparate. Ukoliko je interes za duzi period, moguce je promijeniti dio namještaja po vašoj želji kako bismo prilagodili izgled vašem ukusu.

S_lejla

Sarajevo

Kirija: 600KM

Pošaljite poruku

Kirija:
600KM

Pošaljite poruku

Slični oglasi

Kvadratura

50 m2

Kirija

850 KM

Sarajevo

Izdaje se moderno opremljen dvoiposoban stan u novogradnji iz 2019. godine, površine 50 m², smješten na visokom prizemlju u naselju Stup. Stan je sunčano orijentisan, što mu pruža obilje prirodne svjetlosti i ugodan ambijent tokom cijelog dana. Sastoji se od dnevnog boravka u sklopu kuhinje, jedne veće i jedne manje spavaće sobe, što ga čini idealnim za porodicu ili par. Grijanje je centralno, uz ugrađen kalorimetar i termostat koji omogućavaju potpunu kontrolu potrošnje i temperature. Stan je dodatno opremljen inverter klimom, koja osigurava efikasno hlađenje, ali i dodatno grijanje. Ulazna vrata su blindo, što pruža dodatnu sigurnost. Lokacija je izuzetno pogodna – u neposrednoj blizini nalaze se vrtić (10 m), Osnovna škola KŠC (50 m), tramvajska stanica (200 m), kao i supermarketi (70 m). Idealan izbor za udoban, miran i praktičan život. 061 563 266

Kvadratura

40 m2

Kirija

900 KM

Sarajevo

Vrhunski opremljen dvosoban stan na lokaciji do Kampusa u blizini Američke ambasade. Stan posjeduje odvojenu spavaću sobu, dnevni boravak, kuhinju, kupatilo, hodnik i ustakljeni balkon.

Kvadratura

70 m2

Kirija

500 KM

Sarajevo

Stan u privatnoj kuci na Stupu blizu tramvajske stanice kod naselja Bulevar za dvije osobe posebna basta parking 061275410