Dvosoban stan Borik Starčevica

Borik, Banja Luka

Detalji o oglasu

TIP OGLASA:
Stambeni objekti
KVADRATURA:
54m2
KIRIJA:
600KM
DATUM OBJAVE: 22.02.2022
ID OGLASA: 2093
BROJ PREGLEDA OGLASA: 5070

Specifikacije

  • Tip objekta
  • Stan u stambenoj zgradi
  • Sprat
  • 5
  • Godina izgradnje
  • 2009
  • Godina adaptacije
  • 2019
  • Način grijanja
  • struja norveški radijatori
  • Namještenost
  • Potpuna
  • Režije
  • Posebno
  • Useljivo od
  • 01.03.2022

Dodatne specifikacije

  • Interfon
  • Kablovska TV
  • Klima
  • Veš mašina
  • Mašina za suđe
  • Frižider
  • Besplatan WiFi
  • Tuš kabina
  • Parking
  • Blindirana vrata
  • Lift
  • Bračni krevet

Opis oglasa

Izdaje se kompletno namjesten stan u ulici Vojvode Stepe Stepanovića. Lokacija kod rebrovackog mosta, preko puta Rebrovačke crkve. Zgrada iznad restorana "Marco Polo". Na petom je spratu u zgradi sa liftom, Ispred zgrade sa obe strane se nalazi slobodan parking prostor. Jako lijepo okruženje i lokacija, centar grada svega 15-ak minuta hoda, škola, vrtići i marketi, park uz Vrbas..fakulteti udaljeni max 12 min hoda.

Strukturu stana čine: dnevni boravak, kuhinja, trpezarija, spavaća soba, hodnik i kupatilo.
Dnevni opremljen sa LCD TV, ugradbeni ukrasni kamin, kablovska TV, WiFi kao i klima uređajem. Kuhinja moderno opremljena (ugradna strujna ploča, mašina za pranje posuđa, ugradbenia rerna, ugradbeni konbinovani frižider). Spavaća soba opremljena sa plakarima čitavom dužinom i bračnim krevetom sa kvalitetnim madracom. U kupatilu se nalaze nova mašina za veš i sušilica. Duž cijelog hodnika ugradbeni američki plakar. Ispred ulaza u stan ugradbeni ormarić (ostava za cipele ili dr. potrebštine) sa bravom za zaključavanje.

Grijanje je na norveške radijatore.

STAN SE IZNAJMLJUJE KOMPLETNO NAMJEŠTEN.

Po potrebi moguce ubacivanje jos jednog kreveta za spavanje.

Slobodan za izdavanje.

Mapa

Marko

Banja Luka

Kirija: 600KM

Pošaljite poruku

Kirija:
600KM

Pošaljite poruku

Slični oglasi

Kvadratura

100 m2

Kirija

500 KM

Banja Luka

Izdaje se stan (sprat kuće) u Trapistima, veličine oko 100 kvadrata. U sklopu stana nalaze se spavaća soba, dječija soba, dnevni boravak, kuhinja, hodnik i kupatilo. Stan se nalazi 3 minute pješke od autobuske stanice. Kirija je 500KM mjesečno, plus režije. Stan je useljiv od 1. maja. Svi zainteresovani možete da mi pišete privatno ili da pozovete na broj 066-350-471

Kvadratura

40 m2

Kirija

500 KM

Banja Luka

Izdajel namjesten dvosoban stan na Petricevcu u zutim zgradama lamela IV prvi ulaz do bazena.

Kvadratura

35 m2

Kirija

600 KM

Banja Luka

Izdajem prostranu garsonjeru 35 m2 sa terasom u podnožju Starčevice iza Centruma u ulici Boška Tošića. Stan je polunamješten, a ostatak namještaja će biti kupljen po želji stanara. Postoji mogućnost i da se donese svoj namještaj. Stan se izdaje minimalno na godinu dana uz obavezan depozit u visini jedne kirije. Nisu dozvoljeni kućni ljubimci. Info: 066306438